Melek Tekstil Yaşam Serüveni

Üretim birimimizin vizyonu, global kadın -erkek hazır giyim sektöründe mükemmeliyet standartlarını belirleyen lider üretici olmaktır.

Sistem ve yönetim kalitesini sürekli olarak artırmak, müşterilerin kalite, maliyet, arz ve esneklik ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayacak bir sanayi kurumu oluşturmak olarak benimsendi.

Benimsenen bu misyonla 1995 yılından beri 20.000 m2  kurulu alanlarda, üretimi bilgi birikimi yüksek, hızlı hareket etme yeteneğine sahip, çok özel bir ekiple grubun kendi markaları Xint ve MCL dahil olmak üzere;

Rusyada bulunan A Passıon Play ve Concept Group firmalarına, Almanyaya Mode Monte Carlo, Oboy Retail ve Campione Textile,Lübnanda Big Star ve Gianno Ricci, İrlandada Douglas & Grahame Firmasına, Letonyada Sıa Lagra Firmasına, Çek Cumhuriyetinde Vıgoss Firmasına Yılda 3 milyon adeti geçen rakamlarda koleksiyon ve özel üretim yapmaktadır.

Ne sunuyoruz?

Yüksek kaliteli ürünlerimiz; feminen ve gençleşen tarzımızla şehrin ritmini yakalarken hayatın her anını yakalamaları ve kendilerini daha iyi hissetmeleri için müşterilerimize ilham veriyoruz.