XINT Markasının Doğuşu

Seçtiği kıyafetlerle yaşantısını kolaylaştırmak isteyen çağdaş, dinamik, özgür, genç yaşayan, hayattan zevk almasını bilenler için tasarlanan XINT, kısa sürede moda severlerin tutkulu markası haline geldi.

Kent yaşamının gerektirdiği tüm özellikleri çizgisine taşıyan XINT Koleksiyonu, rahatlık ve sadeliği çarpıcı detaylarla buluşturarak, tasarımlarda sıra dışı ve heyecan verici bir şıklık yaratıyor.

Ürünlerin yaşamla uyum içinde olması, rahatını seven ve tarzı olan herkes için markayı vazgeçilmez yapıyor. XINT Koleksiyonunda gerçek hayattan seçilen temalar, marka ruhunun yansıtılmasın da önemli rol oynuyor.

Çağdaş ve hızlı şehirlerin yaşam tarzına uygun kıyafetleriyle hemen benimsenen XINT, şıklığı, rahatlığı ve kaliteyi birleştirerek çağdaş kentli stilin altını çiziyor. En kaliteli ürünü en iyi tasarım ve en yenilikçi mağazacılık anlayışı misyonu ile moda severlerle buluşturan XINT’de mutlak tüketici memnuniyeti temel alınıyor.

XINT koleksiyonu dünya trendlerini yakından takip eden, genç, dinamik ve yaratıcı bir ekip tarafından hazırlanıyor. Firma vizyon olarak tasarım, detay, kalite ve bilgi sistemi yönetiminde de uzun vadeli yatırımlar yaparak, teknoloji ve değişimi yakından takip ederek tanınmış bir dünya markası olmayı hedefliyor.

Gerçek Hayatı Hisset” sloganıyla XINT markası doğdu… Yaşamdan esinlenerek oluşturulan, modern çizgilerle harmanlanmış rahat ve şık ürünleri koleksiyonunda bulunduran XINT yurt içi ve yurt dışında geniş bayi ağı, kendi mağazalarıyla ve www.xint.com.tr ‘ de  tüketici ile buluşmaktadır.

 • Müşteri Hizmetleri

  0850 200 23 23

 • E-Mail

  eticaret@xint.com.tr

 • Merter Showroom

  Keresteciler Sitesi Fatih Cad. Gülsever Sok. No:20/A Merter/İSTANBUL

  Tel: (212) 505 48 90 – 91 Faks: (212) 505 37 03

 • Çemberlitaş Mağaza

  Yeniçeriler Cad. Binbir Direk Mah. Daruşşafaka Sitesi No:7 Çemberlitaş/İSTANBUL

  Tel: (212) 517 65 26

 • Silivri Maxi Mağaza

  E-5 Karayolu Üzeri Karaali Çeşme Mevkii MAXİ AVM Zemin Kat No:9 Silivri/İSTANBUL

  Tel: (212) 736 00 86