İstanbul Aydın üniversitesi Kız Öğrenci Yurdu, luxury konseptiyle ve farklı oda tipleriyle 600 yerli ve yabancı öğrenciye toplam 18.000 m2’ lik  alanda hizmet vermek amacıyla 2014 yılında kurulmuştur.

Farklı oda tipleriyle güvenli, huzurlu, hijyenik ve eğlenceli bir ortam sunulan yurt kompleksimizde 3.000 m2 ‘ye kurulan sosyal alanda TV salonları, profesyonel spor salonu, fitness ve plates stüdyosu, kütüphane ve etüt odaları, oyun salonu, kafeterya ve restaurant yer almaktadır. Ayrıca yurdumuzda valiz odası, mescit, çamaşırhane ve ütü odası da bulunmaktadır.

Yurt yaşamını kolaylaştırmak ve öğrencilerimizin rahatını ve konforunu sağlamak amacıyla depreme dayanıklı olarak inşa edilen binamızda tüm odalarda hilton banyo, wc, ortopedik bazalı yatak, kütüphaneli çalışma masası, ayakkabı ve elbise dolabı, buzdolabı, özel kasa, wi-fi internet, telefon, merkezi ısıtma sistemi ve jeneratör bulunmaktadır.Yaşam merkezimizde öğrencilerimizin ailelerinin de konaklayabileceği süite odalarımız da mevcuttur.

  • Adres

    Gültepe Mah 1012 Sk. No:4-6 Küçükçekmece/İSTANBUL

  • Telefon

    +90 212 540 17 10 pbx

  • E-Mail

    info@aydinuniversitesikizogrenciyurdu.com